Ceneo Zaufany Sklep 2018

Wybierz z Ceneo.pl Zaufany Sklep 2018 roku. Rusza głosowanie z nagrodami!

Już 18 października serwis Ceneo.pl ogłosi tegoroczną listę Zaufanych Sklepów. Tytuły zostaną przyznane markom, które przez ostatni rok uczciwie pracowały na zaufanie kupujących w internecie. Zwycięzcę w jednej z 14 kategorii typują użytkownicy Ceneo.pl. Właśnie ruszyło głosowanie z atrakcyjnymi nagrodami.

Przedstawiciele serwisu zachęcają swoich użytkowników do typowania i zapewniają, że każdy głos ma dla nich ogromne znaczenie. Na ich podstawie wybrany zostanie Zaufany Sklep w kategorii Wybór Użytkownika. Badania opinii publicznej w ostatnich latach potwierdzają, że świadomość konsumentów w Polsce jest coraz większa. Polacy nie tylko chętniej dzielą się swoimi opiniami na temat marek i usług, ale szukają też sprawdzonych komentarzy, które coraz trudniej znaleźć w gąszczu płatnych wpisów na forach internetowych i w mediach społecznościowych.

Opinie to jeden z kluczowych elementów przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Od 9 lat na tej podstawie razem z naszymi użytkownikami tworzymy unikatowy ranking Zaufanych Sklepów. Jego wyjątkowość polega na tym, że oceny są wystawiane dopiero po sfinalizowanym zakupie. Nasz ranking jest bezkonkurencyjny, bo tworzony na podstawie milionów ankiet. To dowód dla wszystkich kupujących w sieci, że na Ceneo.pl nie tylko znajdą miliony atrakcyjnych ofert, ale i Zaufane Sklepy, które gwarantują bezpieczne zakupy

– podkreśla Marcin Łachajczyk prezes Ceneo.pl.

Głosowanie z nagrodami przez specjalną stronę internetową

Internauci wybierają swój ulubiony sklep spośród 23 kategorii, które znalazły się na stronie internetowej KONKURSU. Po wskazaniu marki sklepu, który zasługuje na tytuł Zaufanego Sklepu w kategorii Wybór Użytkownika należy dokończyć zdanie konkursowe, które polega na wyjaśnieniu, dlaczego użytkownik korzysta z serwisu Ceneo.pl. W puli nagród znajdują się modne smartfony i aparaty o łącznej wartości ponad 6 tysięcy złotych.

Sklep, który zwyciężył głosami internautów poznamy już 18 października, kiedy ogłoszony zostanie Ranking Zaufanych Sklepów 2018. Statuetki zwycięskim markom zostaną wręczone w czasie uroczystej gali, która w tym roku odbędzie się podczas VII edycji Retail Channel Forum w Warszawie. Listę będzie również można znaleźć na stronie internetowej rankingu.


Ceneo.pl to jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce, skupiający ponad 18 000 sklepów internetowych. Codziennie ułatwia milionom użytkowników znalezienie produktów i atrakcyjnych ofert sklepowych. Dzięki mobilnej aplikacji Ceneo.pl klienci mogą nie tylko zrobić zakupy czy poznać opinie, ale również porównać ceny za pomocą skanera kodów kreskowych. Serwis umożliwia też robienie zakupów w różnych sklepach za pomocą jednego zamówienia. Z kolei sklepom oferuje możliwość zwiększenia sprzedaży oraz promocję swojej marki.

Dodatkowych informacji udziela:

Tomasz Jankowski
PR Manager
e-mail:
rzecznik@ceneo.pl
tel.mob. +48 513 133 968
www.info.ceneo.pl
facebook.com/CeneoPL
instagram: ceneopl